Aktualności

09.10.22 Wydarzenia

VII edycja corocznego Biegu na MOLO

W dniu 8 października odbył się VII Bieg na MOLO – czyli coroczny, charytatywny bieg wokół Zalewu Beskidzkiego, który od samego początku wspieramy organizacyjnie.
W tegorocznej edycji udział wzięło blisko 160 dzieci i 250 dorosłych, a bieg odbywał się na dystansie 5 km oraz 10 km w przypadku dorosłych, a najmłodsi zależnie od wieku musieli zmierzyć się z dystansami 150 m, 300 m i 450 m.
Podczas wydarzenia zbierane były środki na leczenie podopiecznej fundacji Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy, 14 letniej Ani Jakubik. Ania od 4 roku życia walczy z chorobą genetyczną neurofibromatozą typu 1 (NF1) oraz guzem pnia mózgu.
Podczas zbiórki udało się zebrać 22 637 zł.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom, jak i uczestnikom oraz dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia imprezy: Pracownikom Molo Resort, wolontariuszom MOWP, służbie medycznej, firmie MKTIME (pomiary czasu) oraz wszystkim innym, których mogliśmy pominąć – było Was naprawdę wielu – dziękujemy w imieniu Ani Jakubik, jej rodziców oraz naszym własnym.

Więcej zdjęć z wydarzenia [KLIK]

Czytaj więcej

12.21.22 Konkurs

Rozstrzygnięcie konkursu „Kibicuj ze swoją paczką!”

Nasz mundialowy konkurs „Kibicuj ze swoją paczką!” wraz z meczem finałowym został rozstrzygnięty! Po otrzymaniu wielu zgłoszeń R

Czytaj
11.18.22 Konkurs

Konkurs Beskidzkie Kibicuj ze swoją paczką!

Gotowi na kibicowanie? Już dziś startują Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, a wraz z nimi konkurs Beskidzkie – Kibicuj ze swoją paczką!

Czytaj
10.09.22 Wydarzenia

VII edycja corocznego Biegu na MOLO

W dniu 8 października odbył się VII Bieg na MOLO – czyli coroczny, charytatywny bieg wokół Zalewu Beskidzkiego, który od samego pocz

Czytaj