Nasze marki

Od samego początku istnienia Aksam staramy się rozwijać i wprowadzać nowe, niestandardowe rozwiązania i produkty. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek znane i lubiane Beskidzkie Paluszki serowo-cebulowe. W 2014 roku na rynku pojawił się nasz nowy sub-brand - Beskidzkie Łakocie, czyli przekąski w przepysznej mlecznej czekoladzie. Od 2019 roku posiadamy również w ofercie przekąski skierowane do najmłodszych - Beskidzkie Misiaki. Produkty te posiadają mniejszą zawartość soli oraz m. in. dodatek zdrowego miodu wielokwiatowego.

W 2015 roku rozpoczęliśmy eksport naszych produktów na rynku zagraniczne. Przekąski Soleo i Soleo Sweet są dostępne aktualnie w 29 państwach, m. in.: w Anglii, Włoszech, Francji czy RPA.

Beskidzkie

Marka Beskidzkie powstała w 1993 roku, rozpoczynając przygodę w branży FMCG od produkcji Beskidzkich Paluszków. Z każdym rokiem umacniamy swoją pozycję na rynku słonych przekąsek wprowadzając nowe produkty i warianty słonych przekąsek. Dziś jesteśmy jedną z najpopularniejszych marek w kategorii słonych wypieków.

Beskidzkie Łakocie

W 2014 wkroczyliśmy na rynek słodkich przekąsek – stworzyliśmy nowy subbrand „Beskidzkie Łakocie”. Beskidzkie Łakocie to wyjątkowe połączenie klasycznej przekąski z mleczną czekoladą. Nasze przekąski zanurzone w czekoladzie to świetny kompromis pomiędzy przekąską, a słodkim deserem.

Beskidzkie Misiaki

W 2019 poszerzyliśmy nasze portfolio o Beskidzkie Misiaki – przekąski skierowane głównie do najmłodszych. Ich naturalny smak i chrupkość to efekt tradycyjnej receptury wypieku oraz dodatku miodu wielokwiatowego znajdującego się w krakersach i paluszkach. W produktach dążymy do wyeliminowania soli ze składu, aby produkt nadawał się również dla dzieci poniżej 1 roku życia.

Soleo & Soleo Sweet

Od 2015 nasze produkty eksportujemy na rynki zagraniczne pod marką Soleo oraz Soleo Sweet. Aktualnie nasze produkty można zakupić w 29 państwach, m. in.: Anglia, Włochy, Niemcy, Francja, RPA czy Państwa Ameryki Północnej. Z roku na rok markę Soleo można spotkać na półkach coraz to większej liczby Państw.

Skontaktuj się z nami

AKSAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa

Ul. Karolina 70 | 32-608 Osiek
NIP: 549-241-01-36 | REGON: 121366701
KRS: 0000368060

Przejdź do formularza kontaktowego