Aktualności

11.11.21 CSR

Beskidzkie na Festiwalu Czyste Beskidy

W dniach 24 do 26 września 2021 odbył się coroczny festiwal Czyste Beskidy. Jesteśmy dumni, że jako sponsor wydarzenia mogliśmy wspierać inicjatywę dbania o nasze kochane góry. W festiwalu wzięło udział ponad 1100 osób. Przez 2 dni wspólnymi siłami udało się posprzątać 93 kilometry szlaków, a łączna ilość zniesionych z gór śmieci to aż 1,8 tony!


W niedzielę 26 września, podczas słonecznego, jesiennego dnia na Hali Lipowskiej w Beskidzie Żywieckim, spotkali się wszyscy chętni, by razem uczynić coś dobrego dla naszej planety. Festiwal Czyste Beskidy to nie tylko akcja sprzątania, ale również mnóstwo zabaw i warsztatów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych. Przy przygotowanym przez markę Beskidzkie stanowisku, każdy uczestnik (poza degustacją przekąsek) mógł poznać zasady zachowania się w lesie i zdobyć wiedzę na temat rodzajów grzybów jadalnych i niejadalnych.

Cieszymy się, że mogliśmy wspierać tak wspaniałą inicjatywę, łączącą wspólną aktywność z dbaniem o środowisko. Sprawmy wspólnie, aby stało się to naszą codziennością i zbierajmy za sobą śmieci, bo czystość ziemi zależy od każdego z nas.

Odwiedź stronę internetową Czyste Beskidy i dowiedz się więcej.

Czytaj więcej

12.21.22 Konkurs

Rozstrzygnięcie konkursu „Kibicuj ze swoją paczką!”

Nasz mundialowy konkurs „Kibicuj ze swoją paczką!” wraz z meczem finałowym został rozstrzygnięty! Po otrzymaniu wielu zgłoszeń R

Czytaj
11.18.22 Konkurs

Konkurs Beskidzkie Kibicuj ze swoją paczką!

Gotowi na kibicowanie? Już dziś startują Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, a wraz z nimi konkurs Beskidzkie – Kibicuj ze swoją paczką!

Czytaj
10.09.22 Wydarzenia

VII edycja corocznego Biegu na MOLO

W dniu 8 października odbył się VII Bieg na MOLO – czyli coroczny, charytatywny bieg wokół Zalewu Beskidzkiego, który od samego pocz

Czytaj