Eko

gleafDbamy o środowisko na co dzień: wykorzystywana przez nas energia pochodzi z możliwie jak najbardziej ekonomicznych i ekologicznych źródeł, a tektura, z jakiej są wykonane nasze opakowania, jest z recyklingu, co w ogromnym stopniu pozwala zminimalizować ingerencję w środowisko naturalne. Nasi pracownicy są odpowiednio szkoleni w zakresie ochrony środowiska, a program szkolenia dostosowany jest do stanowiska pracy.

Sport

tpbWiemy, jak ważne jest zdrowie, dlatego propagujemy aktywne spędzanie wolnego czasu. Nasze działania skupiliśmy na społeczności lokalnej – poprzez liczne wspieranie klubów sportowych.

Od kilku lat cyklicznie organizujemy Turniej Paluszka Beskidzkiego, w którym młodzi piłkarze mogą podnosić swoje umiejętności piłkarskie, toczyć zdrową rywalizację z rówieśnikami, a przede wszystkim zdobyć wspaniałe nagrody z pucharem na czele. Rokrocznie w turnieju biorą udział tak uznane kluby piłkarskie jak wielokrotny mistrz Polski Wisła Kraków czy też Cracovia Kraków i Podbeskidzkie Bielsko-Biała.

 

 

W latach 2009-2014 byliśmy sponsorem głównym i tytularnym ekstraligowego klubu hokejowego z Oświęcimia, Aksam Unia Oświęcim, ośmiokrotnego mistrza Polski. Nasza współpraca trwa nadal, a logo Aksam od 2015 ponownie zdobi koszulki zawodników drużyny – Wspieramy Oświęcimski Hokej. Klub Unia Oświęcim stawia na budowanie drużyny z młodymi, polskimi zawodnikami.

700_0127

Społecznie

Tworzymy część lokalnej społeczności. Od początku wspieramy organizacje charytatywne, w tym fundację „Zdążyć z Pomocą”, której patronuje prof. Zbigniew Religa. Ponadto współfinansujemy lokalne imprezy kulturalne i akcje społeczne.

Po prostu dzielimy się naszym sukcesem.

Dla nas liczą się ludzie – to w nich chcemy inwestować i im chcemy pomagać.