+48 33-842-97-00 aksam@aksam.pl

O nas

Firma Aksam powstała w 1993 roku i niezmiennie pozostaje firmą w pełni polską i rodzinną. Historia rozpoczęła się od produkcji Beskidzkich Paluszków, które od wielu lat są niekwestionowanym liderem rynku tradycyjnego, co roku umacniając swoją pozycję w Polsce.

Dzisiaj Beskidzkie jest jedną z największych polskich marek na rynku słonych przekąsek, mającą w swojej ofercie m.in.: paluszki, krakersy, chipsy, orzeszki, popcorn. Ponadto eksportujemy nasze produkty na rynki zagraniczne: głównie wschodni, angielski, niemiecki, Ameryki Północnej oraz RPA. Eksport Beskidzkich corocznie odnotowuje kilku dziesięcioprocentowe wzrosty.

W 2009 roku właściciel firmy Aksam został większościowym udziałowcem SlovChips, największego słowackiego producenta chipsów.

W 2012 roku powstała nowa gałąź: Aksam Logistyka zajmująca się transportem krajowym i międzynarodowym, specjalizująca się w transporcie spożywczym.

W 2014 roku Aksam powiększył swój asortyment o nową markę: Beskidzkie Łakocie, które są połączeniem przekąsek słonych – takich jak paluszki, precelki, chrupki kukurydziane – oraz czekolady.

Nasz ciągły rozwój zawdzięczamy dbaniu o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, innowacyjnemu podejściu, stawianiu na ludzi i uczynieniu priorytetu z zadowolenia naszych Klientów.

Jesteśmy pewnym partnerem biznesowym. Doświadczenie i profesjonalizm budzi uznanie wśród firm z nami współpracujących. Nasza recepta jest prosta: konsekwentnie dążymy do perfekcji.